Aloe vera a imunita

Aloe vera posilňuje imunitu

Aloe vera je vynikajúcim prostriedkom celostnej medicíny, jedným z najúžasnejších, aké si viete predstaviť. Nielen, že vie zlepšiť prietok krvi kapilárami, čím spúšťa účinnú detoxikáciu a samouzdravovacie procesy, ale vie tiež modulovať imunitu.

Kde je potreba imunitný systém posilniť, tam ho vďaka komplexnému pôsobeniu najmä polysacharidov aloe posilní. Tam, kde je potrebné ubrať, napríklad u autoimunitných chorôb, akými sú alergie alebo atopický ekzém, vie imunitu pribrzdiť. Následkom je zmiernenie priebehu niektorých autoimunitných chorôb.

foto bakterie
foto bakterie

Aby ste to chápali, nie je to aloe vera, ktorá tak robí. Všetko vždy riadi vaše vlastné telo, ale aloe vera mu k tomu poskytne správny impulz a dodá nevyhnutné látky.

Gél z aloe vera je tiež veľmi dôležitý pre svoju schopnosť hubiť škodlivé choroboplodné zárodky. Obsiahnuté polysacharidy majú výraznú protiplesňovú, protivírusovú a protibakteriálnu aktivitu.

foto chrípkový vírus
foto chrípkový vírus

Za silné antivírusové a antibakteriálne účinky aloe vera gélu môžu obsiahnuté polysacharidy a tiež antrachinóny, najmä aloe-emodín. Za protizápalové účinky predovšetkým beta-sitosterol, kampesterol a bradykynáza.

Veľmi účinne pôsobí aloe vera gél proti vírusom spôsobujúce opary. Účinnou látkou proti týmto vírusom sú acemanany a aloe-emodín.


Zdroj: Talmadge J, Chavez J, Jacobs L, Munger C, Chinnah T, Chow JT, Williamson D, Yates K.: Fractionation of Aloe vera L. inner gel, purification and molecular profiling of activity. Int Immunopharmacol. 2004 Dec.


Doporučujeme: Aloe Advance gél ktorý je vyrobený zo 100 % šťavy Aloe vera v BIO kvalite. Aloe, ktoré sa používa na výrobu šťavy, sa pestuje v ekologicky čistom prostredí za prísne kontrolovaných podmienok.

Aloe Advance - výrobný proces

Celý proces spracovania Aloe je maximálne šetrný a zohľadňuje snahu zachovať v šťave z Aloe všetky hodnotné prírodné látky. Na konci spracovania nasleduje výstupná kontrola suroviny. V ČR vykonávame nezávislú kontrolu kvality v akreditovanom laboratóriu - mikrobiologickú analýzu a analýzu na ťažké kovy. Vďaka tomu môžeme zaručiť šťavu Aloe  vera gelu tej najvyššej kvality.

Aloe Advance -optimálne skladovanie

Pre zachovanie vysokej kvality Aloe vera je dôležité taktiež jej skladovanie. Od ukončenia výroby sa preto šťava z Aloe vera uchováva za optimálnych skladovacích podmienok, ktoré zaručujú zachovanie stálej kvality. Po otvorení fľaše sa odporúča nápoj z Aloe vera - Advance uchovávať v chladničke a do 1 mesiaca spotrebovať.

Vytvorte si webové stránky zdarma!