Detox a chudnutie so zdravým a chutným pomocníkom-Aloe vera 

Detox s Aloe vera

Aloe vera gel je biologická zmes, ktorá obsahuje viac ako 200 rozličných zložiek: vitamíny, minerály, enzýmy,cukry,aminokyseliny, saponíny atď. Aloe vera obsahuje všetky vo vode rozpustné vitamíny, dokonca aj typicky živočíšny vitamín B12.

Aloe vera je výborným pomocníkom pri detoxe
Aloe vera je výborným pomocníkom pri detoxe

Čo je detoxikácia

Jednoducho sa dá povedať, že detoxikácia je odstránenie všetkých nadbytočných látok z nášho organizmu, tzv. toxínov. Za toxíny považujeme všetko , čo nášmu telu škodí.

A ako sa toxíny dostávajú do nášho tela? Z vonkajšieho prostredia, zo vzduchu ktorý dýchame a je znečistený, z potravín, ktoré obsahujú nežiaduce chemické látky, z kozmetiky, z čistiacich prostriedkov ktorými čistíme svoj byt a okolie. Ale aj z liekov ktoré berieme. Druhou skupinou sú toxíny, ktoré vytvára naše vlastné telo.

Práve tým, že do tela dostávame celý rad pre naše telo neznámych látok, tak ho mimoriadne zaťažujeme. To sa potom prejavuje navonok ako:

 • suchá pokožka,
 • pocity neustálej únavy a nevýkonnosti,
 • ťažké sústredenie na prácu,
 • časté zápchy,
 • nočné potenie,
 • časté bolesti hlavy,
 • nespavosť,
 • nešpecifické bolesti, (tu ma pichne, tam ma pichne, ale je to bolesť),
 • prejavy alergie, ktoré prichádzajú rýchlo,
 • nevysvetliteľné pocity úzkosti a ťažkosti s dýchaním,
 • rôzne škvrny na pokožke, sklony k opakovaným prechladnutiam,
 • sivý povlak na jazyku,
 • depresia,
 • tmavé kruhy pod očami,
 • pocity vyčerpanosti atď.

Naše telo je perfektne pripravené na to, aby zvládlo všetky úskalia ktoré mu pripraví životné prostredie, ale aj my sami. Ale treba mu aj pomôcť.

Detox s Aloe vera gelom

Detoxikácia s Aloe vera gelom nie je len obyčajné naviazanie toxínov na svoj povrch a ich vyplavenie z tela von. Je to biochemická detoxikácia aktiváciou pečeňových systémov. Preto je dôležitý obsah enzýmov v Aloe vera, ktoré veľmi špecifickým spôsobom pôsobia na všetky bunky v našom tele. Aloe vera rýchlo preniká do buniek, a všetko čo obsahuje teda vitamíny, enzýmy atď. tak sa dostávajú priamo do bunky. Medzibunkový priestor je vyplnený špeciálnou látkou, v ktorej sa ukladajú toxíny a tieto neustále zamorujú naše telo. Pokiaľ je bunka v čisto prostredí, potom bunka funguje perfektne, ale ak je prostredie okolo bunky toxické, potom sa začínajú problémy.

Tak prečo nevytvoriť pre naše bunky čistý priestor, aby fungovali tak ako majú?

Z uvedeného je jasné, prečo na detoxikáciu použiť Aloe vera gel.

Odporúčaný je tento postup: 0,3-0,5 dcl Aloe vera gelu večer pred spaním nalačno po dobu 2 mesiacov. Toto opakovať 2 krát do roka. Dobrým riešením je pokračovať pravidelne pitie Aloe vera gelu dlhodobo. Doporučuje sa pred spaním preto, lebo je dokázané že náš metabolizmus pracuje v noci keď spíme, aktívnejšie.

Takáto detoxikácia prinesie:

Detoxikácia významne ovplyvňuje celý náš organizmus, takže v tomto zmysle má pre každého obrovský prínos. A o to ide.

Zdravé chudnutie s Aloe vera

Dobrá správa je , že počas detoxikácie je možné si upraviť váhu, teda aj schudnúť. Očistené, detoxikované bunky sú predpokladom pre zdravé chudnutie.

Okrem detoxu je Aloe vera vhodné aj na chudnutie
Okrem detoxu je Aloe vera vhodné aj na chudnutie

A ako to vlastne funguje? Užívanie Aloe vera gelu počas detoxikácie vyvoláva pozitívne účinky na tráviaci systém a teda aj na celý metabolizmus.

Automaticky sa upravujú problémy s trávením, problémy s pálením záhy, ale aj problémy so zápchou. S tým súvisí aj proces spaľovania kalórií, tento sa zrýchľuje a štartuje sa proces chudnutia. Pitie Aloe vera gelu upravuje - znižuje hladinu glukózy, čím sa obmedzuje hromadenie tuku a vstrebávanie cukrov je pomalšie. To samozrejme ovplyvňuje množstvo skonzumovanej potravy.

Doporučuje sa vhodne upraviť stravu, viac ovocia a zeleniny, nutričné vyváženú stravu. Benefitom celého tohto snaženia sú detoxikované bunky a upravená váha. No nie je to super?


Doporučujeme: Aloe Advance gél ktorý je vyrobený zo 100 % šťavy Aloe vera v BIO kvalite. Aloe, ktoré sa používa na výrobu šťavy, sa pestuje v ekologicky čistom prostredí za prísne kontrolovaných podmienok.

Aloe Advance - výrobný proces

Celý proces spracovania Aloe je maximálne šetrný a zohľadňuje snahu zachovať v šťave z Aloe všetky hodnotné prírodné látky. Na konci spracovania nasleduje výstupná kontrola suroviny. V ČR vykonávame nezávislú kontrolu kvality v akreditovanom laboratóriu - mikrobiologickú analýzu a analýzu na ťažké kovy. Vďaka tomu môžeme zaručiť šťavu Aloe  vera gelu tej najvyššej kvality.

Aloe Advance -optimálne skladovanie

Pre zachovanie vysokej kvality Aloe vera je dôležité taktiež jej skladovanie. Od ukončenia výroby sa preto šťava z Aloe vera uchováva za optimálnych skladovacích podmienok, ktoré zaručujú zachovanie stálej kvality. Po otvorení fľaše sa odporúča nápoj z Aloe vera - Advance uchovávať v chladničke a do 1 mesiaca spotrebovať.

Vytvorte si webové stránky zdarma!