Čistý Aloe vera gél na pitie

Prečo piť čistý Aloe vera gel?

Tu sú všetky dôvody, prečo by sme mali piť čistý Aloe vera gel denne, hoci len ako prevencia proti nežiadúcim problémom

Čistý Aloe vera je vhodný na každodenné pitie ako prevencia proti zdravotným problémom
Čistý Aloe vera je vhodný na každodenné pitie ako prevencia proti zdravotným problémom

zdroj: Pixabay

1. Aloe vera gel na pitie dodá dennú dávku vitamínov

Obsahuje vitamíny A, B1, B2, B6, B12, C a E, kyselinu listovú a niacín. Ľudský organizmus si zásoby týchto vitamínov nedokáže vyrobiť a preto ich musíme neustále dopĺňať vhodnou stravou. Tieto vitamíny Aloe obsahuje. Najlepším spôsobom je pravidelné pitie čistého Aloe vera gelu, ktorý v našom organizme vybuduje prirodzený obranný systém.


2. Dodá dennú dávku minerálnych látok

Medzi minerálne látky obsiahnuté v géle patrí vápnik, sodík, železo, draslík, chróm, horčík, mangán, meď a zinok. Aké skvelé zásoby v jednom! Všetci vieme, že pre udržanie celkového zdravia nesmie v našej strave chýbať jedlo s obsahom vitamínov a minerálnych látok. Práve gél je prirodzený a zdravý spôsob, ako zásobiť náš organizmus týmito látkami.


3. Dodáva stavebné prvky organizmu

Stavebnými prvkami nášho organizmu sú aminokyseliny. Osem z týchto esenciálnych aminokyselín si však organizmus nedokáže vytvoriť. Pravidelným užívaním zaistíte prísun týchto dôležitých aminokyselín do svojho organizmu a udržíte si tak dobré zdravie. Len si predstavte, stačí 20 - 100 ml gélu denne...


4. Čisté Aloe vera zlepšuje trávenie

Zdravý tráviaci trakt zabezpečuje absorpciu výživných látok z konzumovanej potravy do krvného obehu. Aloe vera má prirodzené detoxikačné schopnosti. Pravidelné pitie gélu môže zlepšiť funkciu čriev, zvýšiť absorpciu proteínov a súčasne znížiť výskyt nepriateľských baktérií - to všetko prirodzenou cestou! Tiež má rovnako priaznivé účinky pri pálení záhy a ostatných zažívacích problémoch.


5. Má protizápalové vlastnosti

Obsahuje 12 prírodných látok s protizápalovým pôsobením bez vedľajších účinkov. Môže taktiež podporiť správne fungovanie nášho pohybového ústrojenstva.


6. Obnovuje kolagén a elastín

Aloe vera dodá do vášho organizmu bohaté zásoby stavebných látok na udržanie zdravej pokožky. Pokožka si ich prirodzene dopĺňa každých 21 až 28 dní. Denný prísun týchto látok pomocou čistého Aloe vera gelu pomôže vašej pokožke bojovať proti príznakom starnutia.

7. Čisté Aloe vera posiluje imunitný systém

Prirodzene podporuje imunitný systém, ktorý chráni náš organizmus po celý deň a Aloe vera mu vďaka obsahu prirodzených "posilňovačov" imunity poskytuje dostatočné zásoby, z ktorých môže čerpať. Pravidelné pitie gélu môže vášmu imunitnému systému podať potrebnú pomocnú ruku.


8. Reguluje telesnú hmotnosť a prísun energie

Pri pravidelnom užívaní prečisťuje tráviaci systém. Naša strava obsahuje veľké množstvo škodlivých látok, ktoré môžu byť príčinou únavy a vyčerpania. Dáva vám viac energie, budete sa cítiť lepšie a pomôže vám udržať zdravú telesnú hmotnosť.


9. Aloe vera pomáha pri tíšení bolesti

Aloe vera aktivuje funkciu fibroplastov. Fibroplasty sú malé bunky, ktoré sú zodpovedné za tvorbu kolagénu. Prispievajú k utíšeniu bolesti pri menších popáleninách, rezných ranách, odreninách a podráždení pokožky.


10. Aloe vera a dentálna hygiena

Má veľmi prospešné účinky na celkové zdravie ústnej dutiny. Preto sa pravidelným pitím gélu staráte aj o svoju ústnu dutinu! Takže ak pijete Aloe vera gel, spevňujete si svoje ďasná.


Doporučujeme: Aloe Advance gél ktorý je vyrobený zo 100 % šťavy Aloe vera v BIO kvalite. Aloe, ktoré sa používa na výrobu šťavy, sa pestuje v ekologicky čistom prostredí za prísne kontrolovaných podmienok.

Aloe Advance - výrobný proces

Celý proces spracovania Aloe je maximálne šetrný a zohľadňuje snahu zachovať v šťave z Aloe všetky hodnotné prírodné látky. Na konci spracovania nasleduje výstupná kontrola suroviny. V ČR vykonávame nezávislú kontrolu kvality v akreditovanom laboratóriu - mikrobiologickú analýzu a analýzu na ťažké kovy. Vďaka tomu môžeme zaručiť šťavu Aloe  vera gelu tej najvyššej kvality.

Aloe Advance -optimálne skladovanie

Pre zachovanie vysokej kvality Aloe vera je dôležité taktiež jej skladovanie. Od ukončenia výroby sa preto šťava z Aloe vera uchováva za optimálnych skladovacích podmienok, ktoré zaručujú zachovanie stálej kvality. Po otvorení fľaše sa odporúča nápoj z Aloe vera - Advance uchovávať v chladničke a do 1 mesiaca spotrebovať.

Vytvorte si webové stránky zdarma!