Aloe vera gel

Prečo piť Aloe vera gel?

Tu sú všetky dôvody, prečo by sme mali piť Aloe vera gel denne, hoci len ako prevencia proti nežiadúcim problémom

1. Aloe vera gel dodá dennú dávku vitamínov

Aloe vera gel obsahuje vitamíny A, B1, B2, B6, B12, C a E, kyselinu listovú a niacín. Ľudský organizmus si zásoby týchto vitamínov nedokáže vyrobiť a preto ich musíme neustále dopĺňať vhodnou stravou. Tieto vitamíny obsahuje Aloe vera. Najlepším spôsobom je pravidelné pitie Aloe vera gelu, ktorý v našom organizme vybuduje prirodzený obranný systém.


2. Aloe vera gel dodá dennú dávku minerálnych látok

Medzi minerálne látky obsiahnuté v Aloe vera gelu patrí vápnik, sodík, železo, draslík, chróm, horčík, mangán, meď a zinok. Aké skvelé zásoby v jednom! Všetci vieme, že pre udržanie celkového zdravia nesmie v našej strave chýbať jedlo s obsahom vitamínov a minerálnych látok. Aloe vera gel je prirodzený a zdravý spôsob, ako zásobiť náš organizmus týmito látkami.


3. Aloe vera dodáva stavebné prvky organizmu

Stavebnými prvkami nášho organizmu sú aminokyseliny. Osem z týchto esenciálnych aminokyselín si však organizmus nedokáže vytvoriť. Obsahuje ich však Aloe vera gel. Pravidelným užívaním Aloe vera gelu zaistíte prísun týchto dôležitých aminokyselín do svojho organizmu a udržíte si tak dobré zdravie. Len si predstavte, stačí 20 - 100 ml denne...


4. Aloe vera zlepšuje trávenie

Zdravý tráviaci trakt zabezpečuje absorpciu výživných látok z konzumovanej potravy do krvného obehu. Aloe vera má prirodzené detoxikačné schopnosti. Pravidelné pitie Aloe vera gelu môže zlepšiť funkciu čriev, zvýšiť absorpciu proteínov a súčasne znížiť výskyt nepriateľských baktérií - to všetko prirodzenou cestou! Aloe vera gel má rovnako priaznivé účinky pri pálení záhy a ostatných zažívacích problémoch.


5. Aloe vera má protizápalové vlastnosti

Aloe vera gel obsahuje 12 prírodných látok s protizápalovým pôsobením bez vedľajších účinkov. Aloe vera gel môže taktiež podporiť správne fungovanie nášho pohybového ústrojenstva.


6. Aloe vera obnovuje kolagén a elastín

Aloe vera dodá do vášho organizmu bohaté zásoby stavebných látok na udržanie zdravej pokožky. Pokožka si ich prirodzene dopĺňa každých 21 až 28 dní. Denný prísun týchto látok pomocou Aloe vera gelu pomôže vašej pokožke bojovať proti príznakom starnutia! Denná dávka Aloe vera gelu je práve to, po čom vaša pokožka túži.

7. Aloe vera posiluje imunitný systém

Aloe vera prirodzene podporuje imunitný systém, ktorý chráni náš organizmus po celý deň a Aloe vera mu vďaka obsahu prirodzených "posilňovačov" imunity poskytuje dostatočné zásoby, z ktorých môže čerpať. Pravidelné pitie Aloe vera gelu môže vášmu imunitnému systému podať potrebnú pomocnú ruku.


8. Aloe vera reguluje telesnú hmotnosť a prísun energie

Pri pravidelnom užívaní prečisťuje Aloe vera gel tráviaci systém. Naša strava obsahuje veľké množstvo škodlivých látok, ktoré môžu byť príčinou únavy a vyčerpania. Aloe vera gel vám dodá viac energie, budete sa cítiť lepšie a pomôže vám udržať zdravú telesnú hmotnosť.


9. Aloe vera pomáha pri tíšení bolesti

Aloe vera aktivuje funkciu fibroplastov. Fibroplasty sú malé bunky, ktoré sú zodpovedné za tvorbu kolagénu. Prispievajú k utíšeniu bolesti pri menších popáleninách, rezných ranách, odreninách a podráždení pokožky. Ak vás trápia takéto nepríjemnosti, pite Aloe vera gel, najlepšie denne.


10. Aloe vera a dentálna hygiena

Aloe vera má veľmi prospešné účinky na celkové zdravie ústnej dutiny. Preto sa pravidelným pitím Aloe vera gelu staráte aj o svoju ústnu dutinu! Takže ak pijete Aloe vera gel, spevňujete si svoje ďasná.


Doporučujeme: Aloe Advance gél ktorý je vyrobený zo 100 % šťavy Aloe vera v BIO kvalite. Aloe, ktoré sa používa na výrobu šťavy, sa pestuje v ekologicky čistom prostredí za prísne kontrolovaných podmienok.

Aloe Advance - výrobný proces

Celý proces spracovania Aloe je maximálne šetrný a zohľadňuje snahu zachovať v šťave z Aloe všetky hodnotné prírodné látky. Na konci spracovania nasleduje výstupná kontrola suroviny. V ČR vykonávame nezávislú kontrolu kvality v akreditovanom laboratóriu - mikrobiologickú analýzu a analýzu na ťažké kovy. Vďaka tomu môžeme zaručiť šťavu Aloe  vera gelu tej najvyššej kvality.

Aloe Advance -optimálne skladovanie

Pre zachovanie vysokej kvality Aloe vera je dôležité taktiež jej skladovanie. Od ukončenia výroby sa preto šťava z Aloe vera uchováva za optimálnych skladovacích podmienok, ktoré zaručujú zachovanie stálej kvality. Po otvorení fľaše sa odporúča nápoj z Aloe vera - Advance uchovávať v chladničke a do 1 mesiaca spotrebovať.

Ďalšie dobré články o Aloe vera a jej účinkoch:

Aloe vera a trávenie  Prečo piť Aloe vera gel?