Aloe vera a trávenie

Aloe vera vyrieši aj problémy so žalúdkom

Problémy s trávením má dnes prakticky každý človek. Kde by sme mali hľadať príčiny? Bude sa treba vrátiť do vzdialenej histórie, kedy mal človek k dispozícii prevážne rastlinnú potravu, samozrejme surovú. Mäso jedol len občas, a to iba nemastné. Každý človek sa musel veľa namáhať a hlavne pohybovať, aby si ulovil nejakú potravu a tiež aby sa nestal potravou pre iného živočícha.

Súčasné stravovanie ľudí sa však od spomínanej histórie zásadne odlišuje. Čím ďalej sa menej pohybujeme, v našej potrave prevládajú potraviny prevážne živočíšneho pôvodu, konzumujeme málo vlákniny, máme nedostatok minerálov a prijímame veľké množstvo škodlivých látok ako sú rôzne farbiva a konzervačné látky v potravinách. Konzumujeme zbytočne veľa živočíšnych tukov. Výsledkom toho je, že príliš veľa ľudí má nadváhu až obezitu, vysoký krvný tlak, cukrovkou a rôzne choroby tráviaceho traktu. Každý deviaty až desiaty človek je ohrozený rakovinou hrubého čreva.

aloe vera
aloe vera

zdroj: Pixabay

Riešenie je: Aloe vera Gel

Určite áno. Predovšetkým je treba do stravovania vrátiť pravidelnosť. Tráviaci trakt sa najlepšie pripraví na trávenie, pokiaľ ho naučíme "pravidelností". V pravidelnom čase prijímať potravu sú aj optimálne podmienky na trávenie (duševná pohoda, optimálne množstvo a zloženie tráviacich enzýmov).

Zložením potravy sa tu nebudeme zaoberať, na to je potrebný oveľa väčší priestor. Ktoré doplnky potravy pomôžu zvládnuť bežné problémy s trávením, ako je zápcha, nadúvanie, pálenie žáhy, nedostatočné trávenie, vredové ochorenie žalúdka a dvanástornika.

Áno, je to Aloe Advance BIO

Prírodne spracovaný gel z Aloe vera neobsahuje žiadne konzervačné prípravky, a spoločnosť Advance garantuje jeho kvalitu. Najkvalitnejší nápoj je s Bio certifikátom, a tým sa uchovávajú vlastnosti čerstvého Aloe vera gelu.

 • Základným účinkom Aloe vera gélu je detoxikácia organizmu, ktorá sa prejavuje lepšou činnosťou buniek, tým že sa z povrchu buniek odstránia nečistoty, bunky potom budú citlivejšie na podnety okolitého prostredia (podobne ako špinavé a čisté okno), a tiež špecifickým účinkom na trávenie, najmä na bunky hrubého čreva
 • Ďalšou vlastnosťou Aloe vera je harmonizujúci účinok a účinok antistresový. Tieto účinky potrebuje každý k pocitu pohody a normalizácie procesu trávenia
 • Aloe vera upravuje žalúdočnú kyslosť - znižuje prekyselenie, ale na opačnej strane pri nedostatočnej kyslosti dokáže podporiť jej zvýšenie.
 • Aloe vera optimalizuje produkciu tráviacich štiav
 • Zlepšením činnosti črevných klkov sa zlepšuje spätné vstrebávanie tekutín v hrubom čreve

Kde všade pomáha Aloe Vera Gel:

 • Pálenie žáhy - pravidelné pitie Aloe vera gelu odstráni nepríjemný pocit pálenia záhy, tým že upravuje tvorbu žalúdočnej kyseliny
 • Nedostatočné trávenie - Aloe vera pomáha normalizovať celý proces trávenia
 • Zápcha - je veľkým rizikovým faktorom pre vznik rakoviny hrubého čreva, pravidelné pitie aloe vera si poradí aj niekoľkoročnou zápchou
 • Hnačky - predovšetkým hnačka je dôsledkom nedostatočného trávenia, nervozity a stresu, ale tiež vírové hnačky najmä u detí, obzvlášť dobrých výsledkov sa dosahuje pri podráždenom tračníku
 • Vredová choroba žalúdka a dvanástorníka - Aloe vera okrem horeuvedených vlastností urýchľuje hojenie rán, tlmí bolesť a krvácanie, je preto optimálnym doplnkom základnej liečby, tohto častého a opakujúceho sa ochorenia. Aloe vera má všeobecne baktericídny účinok - zabíja baktérie. Tento účinok je veľmi intenzívny a špecifický na baktériu Helicobacter pylori, ktorá sa z veľkej časti podieľa na vzniku žalúdočných vredov.
 • Nechutenstvo - Aloe vera normalizuje chuť do jedla - zvýšenú chuť znižuje, a zníženú naopak zvyšuje. Tento jej účinok a cení hlavne u detí, ktoré trpia nechutenstvom do jedla.

Doporučené dávkovanie Aloe Vera Gelu je 1x až 2x denne 0,2-0,5 dcl gelu

Preventívne užívať nepretržite až do spotrebovania troch balení Aloe Vera Gelu (jedno balenie je 1liter gelu). Po tejto dávke prerušiť užívanie na pol roka, a následne opakovať. Týmto procesom sa účinok Aloe Vera Gelu maximalizuje.

Pri akútnych ochoreniech sa môže tento výrobok užívať nepretržite.


Doporučujeme: Aloe Advance  ktorá je vyrobená zo 100 % šťavy Aloe vera v BIO kvalite. Aloe, ktoré sa používa na výrobu šťavy, sa pestuje v ekologicky čistom prostredí za prísne kontrolovaných podmienok.

Vytvorte si webové stránky zdarma!