Vitamíny na vlasy

Aj vlasy potrebujú vitamíny

Krása a zdravie vlasov nezáleží iba na výbere kvalitného šampónu. Spoločne s pleťou aj nechty odrážajú celkový zdravotný stav a nemilosrdne odhaľujú náš životný štýl.

Problémy s vlasmi trápia v súčasnosti väčšinu populácie. Ak sa vaša hriva nachádza v žalostnom stave, je na čase zamyslieť sa nad týmto zdanlivo kozmetickým problémom komplexnejšie.

Po zime celkom určite neváhajte s návštevou kaderníckeho salónu. Končeky vlasov sú totiž pravdepodobne vysušené a polámané a je potrebné sa ich zbaviť. Na jar je taktiež vhodné zvoliť vzdušnejší zostrih, ktorý im dovolí viac dýchať.

Arganový olej - na pleť, vlasy aj nechty

Arganový olej nie je žiadnou novinkou. Už odpradávna sa používa v Maroku, v berberských kmeňoch. K nám prichádza až v posledných rokoch, keď sa zistilo, aké úžasné účinky má na pleť, vlasy a nechty. Vďaka vysokému obsahu mnohých prospešných látok ako esenciálne masné kyseliny, vitamín E, steroly a antioxidanty. Pôsobí regeneračne zvnútra aj zvonku. V mnohých krajinách sa používa aj v kuchyni. Jeho oriešková chuť si získala mnohých milovníkov dobrého jedla. Konzumácia jedla s týmto olejom aj znižuje cholesterol a pôsobí preventívne pri kardiovaskulárnych chorobách.

Arganový olej na vlasy pôsobí ako kondicionér. Preto sa vlasy sa lepšie rozčesávajú a pritom sú odolnejšie pri manipulácii s nimi. Taktiež tento olej vytvára bariéru medzi vlasmi a okolitými vplyvmi. A podobne pôsobí arganový olej na nechty. Posilňuje ich, dodáva im na pevnosti a lieči aj okolie nechtov. Takže ruky získajú príjemný zdravý vzhľad.

Pravidelný prísun vitamínov

Pre zlepšenie kvality vlasov po zime je potreba telu zabezpečiť aj pravidelný prísun vitamínov. Tie zabezpečujú aby vlasy boli pružné, hladké, aby sa nadmerne nemastili, aby sa nelámali, aby zbytočne nevypadávali. Viac informácií o tom aké vitamíny na vlasy a ich rast sú potrebné si prečítajte v ďalšom článku....


Doporučujeme: Arganový olej Advance, obsahuje 100 % čistý olej z jadier arganovníka tŕnistého. Ide o čisto prírodný produkt, je neparfumovaný a bez konzervantov.

Vytvorte si webové stránky zdarma!